Skocz do zawartości

Prawko


Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kumpel opowiadał mi że na polskie prawko w US nie można prowadzić samochodu. Wspominał tez coś o tym że najszybciej prawko robi sie w Meksyku (chodzi o prawko na osobowe i TIR ). Czy ktoś wie jak to jest??

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Ja jezdzilem na poskim - nie miedzynarodowym, zwyklym plastykowym. I zlapal mnie jak przekroczylem predkosc o...30 min, a bylo maks 35, nie dostalem mandatu, po powiedzialem ze sie spieszymy do pracy, a jak zapytal sie o prawo jazdy z us, to powiedzialem, ze rozmawialem 2 dni temu z policjantem kolo wal martu i on mi powiedzial ze moge jezdzic, ze jest honorowane, wiec nie robilem us :) Lyknal, dostalem warininga i to wsio.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przez jaki można jeździć na prawie jazdy innym niż DL stanu którego jest się rezydentem jest zależny od przepisów obowiązujacych w tym stanie. Na ogół to jest ok. 60-90 dni, ale warto się upewnić na stronie www.dmv.org , wchodząc na podstronę stanu do którego się wybierasz. Oczywiście jeżeli uważasz, że to konieczne, bo z tego co zauważyłem to specjalnie nikt się tym tutaj nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz do Chicago to polecam tą opcje, ma swoje plusy i minusy

Napewno szczedzasz czas na tlumaczenie policjantom co to jest to takie plastikowe, no i jest ważne we wszystkich stanach USA a rozwiązań co do prawka jest kilka każdy znajdzie coś dla siebie Trzeba tylko poszukać na forum

A narazie zajrzyj TU:

http://www.sos.state.il.us/departments/dri...pvisitordl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...