Skocz do zawartości

Wydruk Formularza Zgłoszeniowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnia strona formularza zgłoszeniowego (zdjęcie, kod kreskowy itp) powinna być wydrukowana w całości, wraz z tekstem poniżej o tym co trzeba przynieść na spotkanie itp., czy wystarczy sama górna część (ramka ze wszystkimi danymi). Dodatkowo wydruk powinien być dobrej jakośći w kolorze, aby kod kreskowy był możliwy do zczytania jakimś urządzeniem czy wystarczy aby wszystko było czytelnie i wyraźnie? Podszedłem dziś do punktu drukarskiego i tam mi powiedzieli, że plik PDF jest w formacie amerykańskim i nie sa w stanie wydrukować w całości dokladnie jak na komputerze, chyba ze utną w połowie (zdjecie i kod kreskowy zostanie), lub zniekształcą troche strone przez co zczytanie kodu kreskowego moze okazac sie niemozliwe. Póki co, wydrukowalem u nich wszystko w formacie A3, ale nie sadze aby takie cos mi w ambasadzie przyjeli. Domyślam się, że problem jest z serii tych bezsenswonych ale chciałbym mieć wszystko porządnie przygotowane, aby nie okazało się w ambasadzie, że coś jest nie tak jak trzeba. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co miałbyś im nieść wydrukowane instrukcje, które są przeznaczone dla Ciebie? Część z danymi, zdjęciem i kodem wystarczy. Wydruk powinien być po prostu sensowny. Kod powinien być na tyle wyraźny, żeby dało się go zeskanować, ale każda drukarka powinna sobie z tym poradzić, no chyba że masz igłówkę... Ja wydrukowałem na czarno-białej laserówce i nie było problemów. Co do formatu, zaznaczasz w opcji drukowania "fit to printer margins" i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...