Jump to content

Jak przedłużyć wizę turystyczną?


Recommended Posts

Mam wizę turystyczną, na którą wyjechałem rok temu. Teraz ponownie chcę wyjechać i chciałbym się dowiedzieć, co trzeba zrobic, żeby przedłużyć tą wizę, bo jej ważność niedługo się kończy. Czy w ogóle jest szansa przedłużenia takiej wizy czy też trzeba starać się o nowa wizę. Jeśli można ja przedłużyć to jaka jest procedura?

Link to comment
Share on other sites

Co masz na mysli piszac o przedluzaniu??? Jezeli sie dobrze domyslilem ( bo nie jest to jasne) miales wize wjazdowa turystyczna jednoroczna byles w usa wrociles do polski i teraz ta wiza wjazdowa ci sie konczy, tak?

W polsce nie ma czegos takiego jak przedluzanie wizy turystycznej ( w stanach jest taka mozliwosc) po prostu starasz sie o nowa wize.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze rok temu mozna bylo starac sie o wize bez koniecznosci wizyty w ambasadzie na rozmowie. Mozna bylo przeslac paszport z wnioskiem, jezeli nasza poprzednia wiza utracila waznosc nie dluzej niz 12 miesiecy temu i teraz znowu staralismy sie o ten sam rodzaj wizy wize. Niektorzy to nazywali przedluzaniem, ale tak faktycznie bylo to staranie sie o nowa wize tyle ze na preferencyjnych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...