Jump to content

jak to jest z tym wypożyczaniem samochodu?


mietek

Recommended Posts

Posted

Jade za niedlugo do USA, niestety ląduję 300 mil od miejsca docelowego mojej podróży. Najleszym środkim dostania się tam jest samochód. Ale z każdej możliwej strony dochodzą mnie słych że istnieje możliwość że nie będe mógł wypożyczyć samochodu, bo nie mam 25 lat. Jak to w końcu jest? Bo wcześniej słyszałem że dużo uczestników W&T kożysta z takiego sposobu poruszania się.

Chce wypozyczyć samochód w Atlancie.

Najbradziej interesuje mnie wypożyczalnia hertz.

Orjętuję się jak to jest?

Posted

Jak masz ponizej 25 to po prostu wiecej zaplacisz za wypozyczenie. Szczegolow odnosnie procedury wypozyczania ( hjakie papiery, jakie stawki itp) nie znam.

Posted

No tylko, że jak sprawdzałem na stronie hertz i avis, było napisane że wypożyczają tylko powyżej 25.

Teraz jestem letko zdezorientowany.

Posted

no to pozostaje ci znalezienie wypozyczalni, gdzie wypozyczaja tez tym ponizej 25 lat, a takie tez na pewno sa :wink:

powodzenia

Posted

Wypozyczalnie która ci wypozyczy ponizej 25 znajdziesz bez problemu, wiekszym problemem jest posiadanie karty kredytowej bez której w 99,9% wypozyczalni nie masz szans wypozyczyc samochodu :cry:

Posted
Znajomy mi mowil ze w Dollar (www.dollar.com) mozna wypozyczyc auto bez problemu nawet majac vise electron z Polski.

tak, to jest niewazne czy to jest karta kredytowa czy debetowa - maja 2 sposoby - albo biora "odcisk" karty na specjalnym kwicie i to jest jako pewnego rodzaju "zastaw" albo elektronicznie blokuja dana kwote na koncie... dlatego visa electron tez moze zadzialac. ale w jaki sposob blokuja ta naleznosc - to zalezy od wypozyczalni i jej zwyczajow.....

tak samo jest z hotelami - jedni depozyt zrobia przez "odcisk", a inni elektronicznie...

ale jednak prawda jest taka, ze co karta "wypukla", to wypukla - i pozostaje najlepsza "dewiza" przy tego typu uslugach... ;-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...