Jump to content

Poszukujemy Chętnej Osoby Do Podróży Samochodem Z East Coast Na West Coast Termin 27/28 Sierpnia Do Ok 17 Września


nightman

Recommended Posts

Cześć planujemy podróż samochodem przez całe USA ze wschodniego wybrzeża. Mamy już 5 osób i poszukujemy jeszcze jednej odważnej, pozytywnie zakręconej osoby, która chciałaby wybrać się z nami. Chcemy wynająć 7 osobowego vana i jechać w 6 osób. Koszt samej podróży samochód + paliwo na nas wszystkich to 700$/800$. Wyjazd prawdopodobnie z Washingtonu D.C., koniec planujemy w San Francisco. Po drodze zahaczamy oczywiście o Las Vegas, wielki Kanion, Yosemite i LA ale dokładna trasa do ustalenia( w zasadize jesteśmy w trakcie jej ustalania).

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany takim tripem piszcie! Oferta jest dosyć Last Minute ale liczę, że ktoś ma na tyle fantazji, żeby się zdecydować!

Link to comment
Share on other sites

dodam, że na razie w ekipie są 3 dziewczyny i 2 facetów. We trójkę pracujemy na campie w stanie Maryland i prace kończymy 22 sierpnia. pozostałe 2 dziewczyny kończą pracę dopiero 27 sierpnia dlatego wyruszamy później. W tym czasie chcemy spedzic kilka chwil w Philadelphii i stolicy. Ciągle czekamy na 6 osobę która chciałaby zabrać się z nami. Po drodze chcemy ograniczac koszta - czyli spimy w samochodzie u couch surferow, hostelach, polach namiotowych. Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretami i szczegółami piszcie do mnie!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...