Skocz do zawartości

Ubezpiecznie Zdrowotne Usa


karol.M

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zdaję sobie sprawę, że takowe tematy były wiele razy poruszane nie tylko tutaj, ale poszukuje ubezpieczyciela ktory faktycznie mi pomoże za granicą a nie będzie się wykręcać jak firma warta o której jedna Pani wyrażała się negatywnie z powodu konieczności wytoczenia sprawy ubezpieczycielowi który niechciał pokryć kosztów leczenia. Dlatego chciałbym się tutaj zapytać, w jakiej firmie najlepiej się ubezpieczyć, najlepiej to pojęcie względne więc było by fajnie jak by wyraziła opinie osoba która miała do czynienia z ubezpieczycielem i jak to wyglądało pod względem formalności mianowiscie czy centrum alarmowe z góry placi za twoje leczenie czy też zwracają pieniądze po przylocie do kraju, co oczywiście nie jest problemem kiedy kwota nie przekracza pewnej granicy wypłacalności dlatego chciałbym się zapytać czy ktoś ma opinię na temat firmy u której warto się ubezpieczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam PUZ SA. Za leki zaplacilam ze swoich (nie wiem czy mialam mozliwosc odzyskana pieniedzy bo byly to w sumie grosze wiec sie nie pytalam). Za wizyte w szpitalu zostal wyslany do mnie rachunek na ok.$700. Po powrocie do Polski zostal on splacony przez PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...