Jump to content

Szukam Przystępnego Cenowo Hotelu W Los Angeles Niedaleko Lotniska Lax


LAdvoric

Recommended Posts

Witam.

W lutym zamierzam na 3 dni wpaść do Los Angeles i dlatego chciałbym się zapytać, czy zna ktoś jakiś dosyć tani hotel ale w przyzwoitych warunkach najlepiej niedaleko lotniska LAX. Słyszałem , że w LA non-stop są korki , a wieczorami nie jest zbyt bezpiecznie, czy to prawda?

Link to comment
Share on other sites

Korki są bardzo często, jest problem z parkingiem (jeśli nie chcesz dużo płacić) itp. Co do bezpieczeństwa to na pewno są mniej i bardziej bezpieczne dzielnice. Nie wiem na temat rejonu LAX. Możesz poszukać czegoś z sieci moteli Motel6 albo Good Nite Inn - to są najtańsze opcje i przeżyć siętam da. Na pewno znajdziesz coś w okolicy LAX.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Należy dodać ,że pracodawca który zechce sponsorować musi oprócz udowodnienia ,że nie ma w USA nikogo lepszego na to miejsce to musi jeszcze chcieć wyłożyć kupę kasy na sam proces sponsorowania. Przy dzisiejszym bezrobociu w USA trzeba być wybitnym specjalistom aby taki numer przeszedł.

Troche stary temat ale ceny hoteli sa zmienne

korzystajcie z priceline.com albo booking.com (choc to juz praktycznie jedno i to samo, priceline kupilem booking), zanzcznie lax i tyle, ja znalazlem jakas spoko dziuple za $60 za double + $5 / os za shuttle

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...