Skocz do zawartości

Mieszkam W Irlandii,chce Ubiegac Sie O Wize Z Polski...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Byc moze juz poruszaliscie ten temat...Jednak nie wiele znalazłam informacij w tym temacie...

Głownie chcialabym sie dowiedziec czy ktos posiada jakiekolwiek informacje jezeli chodzi o ubieganie sie o wize w Polsce jezeli od siedmiu lat mieszkam poza jej granicami?? Dodam,iz juz jedna rozmowe z konsulem w Dublinie mam za soba jakies 4 lata temu dostalam zaproszenie od rodzonej siostry mojej mamy aby przyleciec tylko i wylacznie w odwiedziny,lecz rozmowa z konsulem zakonczyla sie negatywnie...Bardzo chcialabym odwiedzic moja rodzine i spelnic swoje jeszcze dzieciece marzenie jakim jest NY:) Nie mam zamiaru tam zostawac do pracy gdyz tu w Irlandii mam stale zatrudnienie i niczego innego nie potrzebuje...

Bede wdzieczna za jakiekolwiek info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Irlandii (Galway) od ponad 7 lat i o wizę starałem się w zeszłym roku w Warszawie. Nie było problemów i promesę wizową dostałem na 10 lat. Pani w Ambasadzie popytała o pracę i co robię, gdzie mieszkam, po co jadę i czy mam kogoś w USA.

Problem w tym że Ty raz już jej nie otrzymałaś starając się w Dublinie i nie wiadomo z jakiego powodu jej nie otrzymałaś... być może ktoś z rodziny od której dostałaś zaproszenie jest lub był tam nielegalnie?

A przy okazji zaproszenie nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...