Jump to content

Czas Pracy?


Recommended Posts

witajcie,

byłam ostatanio w BTC ale szczerze mówiąc to chodziło mi głównie o program Camp. Nie mogę jechać na "zwykły" WAT, ponieważ chodzi mi o czas pracy -są to aż 3 miesiące, podczas gdy chciałabym mieć jeszcze jakieś minimum 2, może 3 tygodnie na pobyt w Los Angeles (szczerze mówiąc, to nie zależy mi na pracy tylko na tym wyjeździe do LA bo pieniędze mam ale nie dostałam wizy turystycznej i nie zamierzam ryzykować kolejną odmową). W każdym razie facet z BTC powiedział, że ze zwykłym WATem równiez można pracować krócej. Czy to prawda? Pierwsze słyszę szczerze mówiąc...

Link to comment
Share on other sites

Ile czasu będziesz pracować to pewnie zależy od pracodawcy. Ale licz się z pewnymi kosztami, które będą takie same niezależnie od tego ile czasu będziesz pracować.

Co było powodem odmowy wizy turystycznej? Dlaczego sądzisz, że skoro odmówiono Ci turystycznej to nie będzie tak samo z inną wizą?

Link to comment
Share on other sites

odmówiono mi turystycznej prawdopodobnie dlatego, że chciałam sama lecieć do Stanów na 2 tygodnie i to do LA, finansując to pożyczką studencką (babka nawet za bardzo nie wiedziała co to jest ta pożyczka, musiłam jej tłumaczyć).Nie mam oczywiście pewności, że dostanę wizę J, ale facet z biura powiedział, cytuję, że nie powinno być problemu (oczywiście wie o odmowie).

no właśnie -koszty -dlatego jedyną nadzieją dla mnie jest Camp.

Link to comment
Share on other sites

(oczywiście wie o odmowie).

No właśnie. Jak by było w "kartotece" czysto to nie powinno być problemu. Ale jeśli dostałaś odmowę to może to jakoś wpłynąć na decyzję (nie wiem czy ani jak bardzo) a ewentualna odmowa J-1 to jednak dużo większa strata zainwestowanych pieniędzy i czasu niż w przypadku wizy turystycznej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...