Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna W Uk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Prosze o porade. Kilka lat temu wspomnialam mojemu mezowi, ze chalabym odwiedzic NY, jednak zaszlam w ciaze wiec moje marzenie zostalo odlozone na dalszy plan. W styczniu 2013 beda moje 30 urodziny I maz zrobil mi niespodzianke I wykupil wycieczka dla nas obojga. Wiec teraz sie troche martwie, maz nie wiedzal, ze ja potrzebuje wizy aby odwiedzic USA. Wycieczka juz wykupiona a ja sie martwie ze mozemy stracic pienadze jesli jej nie dostane. Naczytalam sie w internecie ile to jest zachodu I ze I tak decyzja zalezy od konsula. Jestem w UK 10 lat, jestem zona tubylca od 4 lat, mamy dziecko (ktore zostanie pod opieka siostry mojego meza na 5 dni) .Pracuje na pelny etat w UK od 9 lat, mamy hipoteka na dom, nie mam nikogo znajomego ani rodziny w USA. Jakie mam szanse , ze dostane odmowe?Z gory dzieki za info.

Kat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz duże szanse i nie czytaj tych bzdór jak to ciężko dostać wizę. Wypełnniasz podanie online umawiasz sie na spotkanie i jedziesz na rozmowę z konsulem... fakt wszystko zależy od konsula ale jak napisałaś nie byłaś w USA i nie masz tam nikogo z rodziny mieszkasz w UK masz męża Anglika tak więc twoje szanse na promese wizową są bardzo duże.

pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...