Skocz do zawartości

tanie bilety do usa


madi

Rekomendowane odpowiedzi

rezerwowa3am przez pośrednika (jaka ja g3upia by3am !!) i lece Lufthanza za 595$ z op3atami). Jestem na bierząco i KLM juz nic ciekawego nie ma BA te? ju? ma wszystko zajete wiec kicha ogólnie:(

Ale tak jak napisa3am trzeba liczya na fuksa np. ?e akurat jak zadzwonisz np. do let's-go (www.lets-go.pl) to sie zwolni miejsce itp.

Dostaje na maila ró?ne oferty o promocjach lotniczych z ró?nych biur i nawet jak zadzwone do nich zaraz po otrzymaniu newslettera to nie ma miejsc wiec to pic na wode :lol: Nie kumam po co wysy3aja do ludzi maile o promocjach jak to juz nieaktualne.

ycze w ka?dym razie powodzenia w szukaniu biletu a jak coś znajdziez to daj znaa !!

:o

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dostaje na maila ró?ne oferty o promocjach lotniczych z ró?nych biur i nawet jak zadzwone do nich zaraz po otrzymaniu newslettera to nie ma miejsc wiec to pic na wode :lol: Nie kumam po co wysy3aja do ludzi maile o promocjach jak to juz nieaktualne.

chodzi o to aby ludzie dzwonili i z racji tego ze nie ma juz tych biletów zaproponowac cos drozszego. Stary chwyt. 2 lata temu LOT zrobil promocje do NY za 350 USD + oplaty. Tylko biletow nie bylo. Inna linia miala podobne ceny ale jak sie pytalo jakie byly warunki to: wykup od reki + nie moze zwrocic..

generalnie polecam bilety ktore mozna w kazdej chwili oddac. Naprawde nie warto sie rzucac na "tanie" oferty bo zawsze sa obwarowania a wszystko sie moze zdarzyc...

Pamietajcie ze biura doliczaja sobie od 50 - 200+ USD na bilecie. Tylko kwestia ktore naliczaja najmniej.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Czy wy troszke nie przesadzacie? Jest dopiero styczen. Ludzie kupują bilety na kilka dni przed wylotem i wcale niekoniecznie p3acą dro?ej. Ja szukam na samoloty.onet.pl i miejsc jest du?o a ceny wcale nie jakieś kosmiczne. Ale mo?e ja o czymś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...