Skocz do zawartości

Divorce Lawyer In Central Jersey - Znacie Kogos Sprawdzonego?


primrose1321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich! Jesli przyczepilam w niewlasciwe miejsce moje zapytanie - przepraszam.

Chcialabym prosic Was o polecenie mi prawnika zajmujacego sie rozwodami w Centralnym Jersey...najlepiej sprawdzonego.

Milo by tez bylo, gdyby owy prawnik nalezal do programu pro bono, czyli free legal help dla osob z low income/NO income.

Praktycznie tylko taki mnie interesuje, bo niestety nie mam zadnych srodkow na zaplacenie nawet najmniejszej kwoty :(

Niestety zycie obecnie nie jest najlatwiejsze dla mnie, miejmy nadzieje,ze po burzy nadejdzie to dluuugo oczekiwane slonce.

Dodam tylko, ze lokalny courthouse nie daje juz w stanie NJ darmowych prawnikow - skierowano mnie do Leagal Services. Tam z kolei, powiedziano mi,ze oni sie tym nie zajmuja i wreczyli kartke z website, gdzie moge sobie o tym "poczytac". I na tym koniec?? Podobno nie ma juz w NJ prawnikow udzielajacych sie "charytatywnie" pomagajac rodzinom w spr.rozwodu bo stan im juz za to nie placi...

Pomocy,

z gory moooocno dziekuje za kazda najmniejsza porade,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...