Skocz do zawartości

Karta Do Telefonu Simple Mobile W Usa


LAdvoric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że było już trochę tematów dotyczących tego problemu, ale chciałbym się zapytać i upewnić, czy dzięki takiej karcie http://www.mysimplemobile.com/no-contract-plans/40-reup-cell-phone-minutes będę miał na pewno nielimitowany internet (głównie tylko o to mi chodzi) i czy jest gdzieś w Nowym Jorku możliwość kupienia takiej karty sim. Nie jestem pewien czy można zamówić wysyłkę do Polski z tej strony co podałem. Jeszcze chciałbym się zapytać, czy ktoś wie jak taką kartę aktywować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Samsunga galaxy s 2, więc z tego co patrzyłem to nie pracuje na częstotliwości 1700mhz. A na ebay'u co proponujecie? Mi chodzi tylko o to,żeby kupić taką kartę z nielimitowanym internetem 3g na miesiąc bez żadnych płatności pozniej(bez umowy) bo w sumie ja w USA będę tylko 2 tyg, więc nie chciałbym się wkopać w jakiś abonament itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowanego internetu nie ma w ogole pre-paidzie na 100% i raczej nie ma tez w kontrakcie

T-mobile ci zostaje praktycznie tylko, simple i tak za subej szybki ten 3g nie mial, bylem w Kalifornii i VOIP nie chcial w ogole dzialac na tym cudzie, a chcialem byc cwany i kupic tylko dane i korzystac z Google Voice do darmowych rozmow, a nie moglem sie w ogole dogadac...

Do przegladania netu przeszlo

W zaden abonament sie nie wkopiesz, do tego potrzebny jest credit check, a do credit check potrzeba jest amerykanska kredytowka i SSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...