Skocz do zawartości

Gdzie Warto Kupić Sukienki?


Pabianice

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie zdarzylo mi sie nigdy przeklejac metek, a Tobie? Ta kasjerka byla Amerian bez African ;) Nie zalezy mi tez na budowaniu sobie drogi do sukcesu poprzez kombinatorswo - ja tu mieszkam. Ameryka to teraz moj dom, a nie krowa, ktora przyjechalam wydoic ;)

mnie tez sie nie zdarzylo a dlaczego pytasz ? Kombinatorstwo ( ale to przez duze "K") stanowi wlasnie amerykanska droge do sukcesu. Pomieszkasz tu to sie przekonasz. Polskie przekrety to pikus w porownaniu z amerykanskimi. Jesli jakis polski "polityk" wzial milion dolarow lapowki to uwaza ze pana boga za nogi zlapal. Tutaj na takie sumy "politycy" nawet nie zwracaja uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytam, bo rzucasz pomyslami jak byc Polakiem o 'odpowiedniej' opinii ;) wiec sie zastanawialam czy uczysz sie od rodakow czy moze praktykujesz ;)

Dobrze wiedziec tez jak wyglada amerykanska droga do sukcesu.

po podstawieniu "polakow - kombinatorow" w miejsce zmiennej "was"moj nick niech tu robi za odpowiedz

a amerykanska droga do sukcesu tak wlasnie wyglada - tyle, ze ja nigdy i nigdzie nie bylem "sukcesem" zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...