Skocz do zawartości

Zielona Karta A Rodzina


binio90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

na wstępie chciałbym napisać że usilnie szukałem podobnego tematu ale w żadnym nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi, również przeczytałem najczęściej zadawane pytanie i także nic. Zatem utworzyłem nowy temat.

Dodam że w instrukcji loterii jest tam podana informacja lecz jest dla mnie nie jasna i nie chciałbym popełnić głupiego błędu.

Czy matka starająca się o zieloną kartę ma obowiązek przekazać dane personalne i zdjęcia swoich synów, którzy ukończyli 21lat i którzy niezależnie od matki osobiście ubiegają się o zieloną kartę?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcja mowi wyraźnie, że : Na zgłoszeniu należy wpisać współmałżonka oraz wszystkie dzieci w stanie wolnym, które nie ukończyły 21 lat, bez względu na to, czy mieszkają z głównym uczestnikiem loterii i czy zamierzają emigrować do USA w ramach loterii DV, z wyjątkiem dzieci, które są obywatelami amerykańskimi lub stałymi rezydentami.

więc na jakiej podstawie chcesz podawać dzieci które ukończyły 21 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie wpisujesz nic albo zero bo jak wpiszesz to bedziesz musial podac dzieci w dalszych zakładkach...

Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date that you submit your entry. Failure to include all children or inclusion of children who are not your biological children, legally adopted children, and stepchildren (regardless of whether they live with you and/or intend to apply for a visa as your derivative) is grounds for disqualification of the entire entry.

z tego wynika że twoja nie ma takich dzieci bo jest warunek logiczny and under the age of 21...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...