Skocz do zawartości

Work And Travel 2013- Gdzie Opłaca Się Pracować?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W przyszłym roku chciałbym po raz pierwszy spróbować wyjechać na W&T. Jednak zdecydowanie bardzie interesuje mnie work. Dlatego mam pytanie do wszystkich, którzy mieli już okazję skorzystać z tego programu - gdzie można sporo zarobić?

W związku ze zmianą przepisów zabroniono pracy w wielu zawodach, ale czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z pracą w drukarni?

Moja koleżanka pracowała dwa lata temu w Wisconsin w drukarni i zarabiała naprawdę sporo 10$ przez pierwsze 30h w miesiącu, a potem 15$. A że brała nadgodziny i pracowała ok. 250h miesięcznie to zarobiła naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedziesz zarobić to zastanów się nad Kanadą. Stawki są wyższe.

Np. Kelner zarabia ok. 10$ + napiwki, W USA o połowę mniej.

Jeśli chodzi o 'Printer operator' to wyczytałem 15-23$.

Na tej stronie możesz znaleźc oferty pracy wraz ze stawkami:

http://www.jobbank.g...age=50&Stdnt=No

Wyjazd do Kanady organizują m.in. Foster i Student Point. Można pracować do 1 roku i nie trzeba być studentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Jestem zainteresowany wyjazdem na W&T w 2013. Chcę uzbierać ekipę. W grupie zawsze raźniej. Nawet jeżeli nie będziemy pracować w jednym miejscu. Można podróżować razem, np spotkać się we wrześniu w jakimś miejscu kupić auto i koszty się rozłożą na parę osób.

Jeżeli jesteście zainteresowane proszę o kontakt na: 16piechur@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zbieram ekipę na wyjazd na Work and Travel z biura One Globe Travel. Ta firma nie dość, że umożliwia wyjazdy grupowe (więc można zabrać znajomych) to jeszcze może załatwić pracę i mieszkanie w jednym miejscu. Jak chcesz to zapraszamy na wyjazd razem z nami :) Ich stronka to www.1globe.pl Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zbieram ekipę na wyjazd na Work and Travel z biura One Globe Travel. Ta firma nie dość, że umożliwia wyjazdy grupowe (więc można zabrać znajomych) to jeszcze może załatwić pracę i mieszkanie w jednym miejscu. Jak chcesz to zapraszamy na wyjazd razem z nami :) Ich stronka to www.1globe.pl Pozdrawiam.

fajnie sie bawia pracownicy one globe ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wybraniem biura One Globe Travel. Możecie je z czystym sercem polecić?

Wyjeżdżał już ktoś z tym biurem? Chodzi mi jeszcze o współpracę po aplikacji i wszelkich wpłatach.

Jak się układa współpraca podczas pobytu w Stanach?

Jest dość drogie, ale wydaje się naprawdę w porządku.

Rozmawiałam z gościem o ofertach na Placement i powiedział co i jak. Nie owijał w bawełnę.

W niektórych biurach jest tak, że jak aplikujesz to dopiero ci konkretami sypią. Tutaj od razu mówi jakie są realia. To lubię. :)

Tylko czy to nie pozory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyjeżdżam na program W&T z biura One Globe Travel i nie są to pozory. Osoby pracujące w tym biurze same wyjeżdżały na W&T i to nie raz, dlatego nie owijają w bawełnę, tylko mówią, jak jest. Koszty nie są małe, bo nie jest to wyjazd do Anglii, tylko do Ameryki. Ale koszty się zwracają, więc wydaje mi się, że warto wyjechać i zarobić pieniądze, a przede wszystkim zwiedzić Stany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...