Skocz do zawartości

Wspólne Wynajęcie Mieszkania Na Dłużej W Nowym Jorku (Manhattan, Ok. 6 Miesięcy)


paulin_aapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam nadzieje, ze otrzymala jakies odpowiedzi, przynajmniej na privie. Z mojego doswiadczenia, mysle, ze trudno jest znalesc normalnych ludzi do wyjazdu i wspolnego zamieszkania przez internet. Przeciez to 5-6 miesiecy! Lepiej zebrac zgrana paczke znajomych jeszcze w Polsce. Ja np. zrezygnowalabym juz z tego Manhattanu i sprobowalabym czegos w poblizu. Zmniejszy to koszta, a komunikacja miejska w calej metropolii jest dosc dobrze zorganizowana. Duzo mlodych ludzi przenosi sie z Manhattanu na Brooklyn. Nawet polski Greenpoint juz nie jest taki polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fora są po to, żeby był fun. Poza tym teraz dostała cenne porady życiowe jak przetrwać i już nie potrzebuje żadnych lokatorów-własna produkcja energii i zakopana fasolka to inwestycja na przyszłość. Osobiście autorki nie znam a więc radzę jej zmienić zdjęcie profilowe bo wiele ludzi(takich jak my:D) może ją określić po tym, że jest blondynką z dzióbkiem która robi sweet focie pod statułą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent na jeden spiworek nie najgorszy, tylko ze co zrobic z ta kielnia i farbami zeby sie jednego dnia nie obudzic z reka w nocniku?

Czekam na sugestie, bo perspektwa spiworek rental za 3 fasole + 1 godzine na lapku w livingu (ktory jest dzielony na 20 osob of course) dziennie mnie bardzo neci

Taka jest moja stawka za noc za bardzo dobry metanem dogrzany spiworek, tylko musze wysylec co zrobic z ta kielnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do skrytki na najbliższej poczcie chowaj sprzęcior, nie noś ze sobą bo ci jeszcze kielnię ukradną i czym wtedy będziesz robić!? Poza tym można kupić śpiwór na rynek Amerykański co się 2 kupi i całe 20 osób wejdzie-będziecie mogli sobie pośpiewać, poprzytulać się, przełamać lody i oczywiście OSZCZĘDZAĆ NA OGRZEWANIU bo wyobraź sobie ile metanu produkuje 20 osób które nawpieprza się fasoli? Tym to by się halę ogrzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te kielnie z farbami już od kilku lat obwiązuje sznrem wokół siebie na noc.Wyglądam trochę jak terrorysta bo te puchy tak odstają ale jeszcze mi nic nie zgineło.Ale jak na 20 osób dzielimy to różne może byc.Puste puszki wokół siebie poukładac to złodziej chałasu narobi i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...