Jump to content

Nowy Jork - Styczen 2013


holksoft

Recommended Posts

moim zdaniem poczekaj lepiej conajmniej do marca-kwietnia. Jak mi się przypomni jaka ostatnio jazda była to aż się odechciewa gdziekolwiek latać/jeździć w zimie(w zeszłym roku). Tak jak c4r0 mówi lepiej pojechać w bardziej zimowe miejsce np. Utah czy Colorado, w góry, gdyż w górach w zimie jest wręcz cudownie... I na desce/nartach można pojeździć :) Z racji tego, że NY ma podobny klimat do naszego wydaje mi się, że optymalnym miesiącem byłaby połowa maja-nie ma upałów i nie trzeba chodzić w futrach.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak c4r0 mówi lepiej pojechać w bardziej zimowe miejsce np. Utah czy Colorado, w góry, gdyż w górach w zimie jest wręcz cudownie... I na desce/nartach można pojeździć :)

Ja bym osobiście celował w bardziej ambitne rejony, np. Alaska albo coś w Kanadzie, ale to zależy co kto lubi. Narty/snowboard oczywiście kuszące ale jednak w kontekście dwutygodniowego urlopu za oceanem wydaje się to mieć mały sens mając pod nosem Alpy (pod nosem w porównaniu do USA).

Link to comment
Share on other sites

http://www.lot.com/pl/pl/web/newlot/promotion-details?promo=2106 tu masz stronę lotu, a poza tym można poszukać w wyszukiwarkach-ja z ciekawości dzisiaj sprawdzałem na wakacje i Lufthansa wychodzi taniej... ale co Dreamliner to Dreamliner:D Ja bym się wybrał właśnie Colorado/Utah, ponieważ góry skaliste są piękne, tym bardziej zimą. W tym okresie NYC odpada- piździawa, piździawa i jeszcze raz piździawa. Pochodzisz 2-3h i będziesz chciał do hotelu wracać. Ale kto co lubi :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...