Skocz do zawartości

Czy Jest Jeszcze Taka Opcja?


luk.m

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.

Tak siedzę i czytam i za cholere nie wiem, jest tyle opinii na temat tego czy jeszcze można zostać wylosowanym w loterii dv2013 czy już jest po ptakach.

Losowanie odbyło się w maju, natomiast kiedy się loguję to widnieje: "HAS NOT BEEN SELECTED.. More entries will be selected in early October 2012" i stąd pytanie czy jest możliwość czy już pozamiatane i " American dream" pozostaje oglądając YouT-ba? Może u kogoś pojawiła się informacja inna niż moja po tym sądnym maju..?

Dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Tak siedzę i czytam i za cholere nie wiem, jest tyle opinii na temat tego czy jeszcze można zostać wylosowanym w loterii dv2013 czy już jest po ptakach.

Losowanie odbyło się w maju, natomiast kiedy się loguję to widnieje: "HAS NOT BEEN SELECTED.. More entries will be selected in early October 2012" i stąd pytanie czy jest możliwość czy już pozamiatane i " American dream" pozostaje oglądając YouT-ba? Może u kogoś pojawiła się informacja inna niż moja po tym sądnym maju..?

Dzięki za informacje.

tego nikt nie wie, teoretycznie było losowanie i dolosowanie 22ego kolejnych 10 tys osób...natomiast były informacje i moze jeszcze sa ze trzeba zachowac numer do konca fiskalnego roku 2013...wg mnie nie bedzie juz dolosowania ale DOS sie ubezpiecza jakby miała taka sytuacja jak w dv2012 ze zabrakło im kandydatów...niemniej jednak wtedy była inna sytuacja z powtórzeniem losowania....dv2013 jest bodajże pierwsza loterią gdzie wylosowani nie są powiadamiani pocztą i gdzie nie przeprowadzali losowania od nowa jak to miało miejsce w dv2012

Po tak niskich numerach cut-off ja bym się nie spodziewał jednak dodatkowego dolosowania chyba że to nagle przyspieszy jakoś na wiosnę jak to było w poprzednim roku....podsumowując - szansa taka jak wygranie w powerball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...