Skocz do zawartości

DV 2006 - zdjecie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Widzialem juz wczesniej 2 tematy na temat zdjec, ale nie odnosily sie one do loterii DV-2006. Mam wiec pytanie jakich rozmiarow mam wyrobic sobie zdjecia, ktore mam razem z formularzami DS-230 i DSP122 oraz barcode wyslac do KCC??

W instrukcjach jest napisane najpierw, ze ma to byc "passport size full face photograph" - i takie tez zrobilem. Ma rozmiary 40x50 i twarz oraz wzrok skierowane sa prosto w obiektyw. Pozniej napisane jest, ze mam zrobic zdjecie o wymiarach 50x50, wiec jest to typowe zdjecie wizowe. Takie tez sobie wyrobilem.

Moj problem polega na tym, ze na stronie:

http://travel.state.gov/visa/immigrants/in.../info_1338.html

napisane sa inne wymiary tego pierwszego zdjecia, ktore opisywalem wyzej. Na dole tej strony co prawda jest napisane "February 2004", ale skoro nie jest to nigdzie zmienione to jakie w koncu sa poprawne wymiary tego zdjecia odnosnie DV-2006??

Na tej stronie jest napisane:

"Photograph outer dimension must be larger 1 3/8” x 1 5/8” (35mm x 40mm)" - to znaczy, ze moje zdjecie o rozmiarach 40x50 jest zle?? Skoro napisali w instrukcji, ze ma byc "passport size", to takie tez zdjecie mi zrobil fotograf.

Osoby, ktore rowniez zostaly wylosowane w loterii DV-2006 niech mi takze powiedza ile w koncu tych zdjec nalezy wyslac, bo ja juz sam nie wiem.

Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...