Skocz do zawartości

przewozenie alkoholu


Rekomendowane odpowiedzi

hej

powiedzcie mi prosze ile alkoholu mozna przewozić ze soba do USA?

pakowac to do walizek, jakos obłozyc szczelnie czyms czy do bagazu podrecznego?

slyszalam ze mozna litr ale czy jak bede miala wiecej to bedzie jakis problem?

dajcie znac

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma znaczenia czy jest w podrecznym czy w "rejestrowanym" - jak cie celnicy dorwa, to wszystko otworza i dokladnie przegrzebia... - nawet jezeli by bylo zapakowane jak na prezent - to otworza (zreszta jest napisane, zeby prezentow nie pakowac przed wylotem a dopiero na miejscu). nawet portfel ci otworza i beda wachac zawartosc butelek z szamponem... tak wiec nawet numer "wodka w butli od mineralnej" tez nie przejdzie ;-)

ja bym szedl na fuksa. jezeli celnicy wzieliby cie na kontrole i sie czepiali, to bym zgrywal glupiego i ze nie wiedzialem i ze to na prezent itd - zreszta w zeszlym roku mialem taki sam problem jak ty i cala droge w samolocie z kumplem ukladalismy "wymowke" ;-) hehehe

albo ci nadmiar zabiora, albo dadza kare pieniezna ( ?? ) albo jezeli chcialabys to wwiezc na teren (ten "nadmiar") to wtedy go ocla.

i przypominam ze trzeba miec 21 lat zeby legalnie wwiezc alkohol do usa.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ja mam troszke więcej latek niz 21:))

dobrze zatem wezme ze soba do podrecznego to mi sie nie zbije i bedzie co bedzie, w razie czego kaza mi to oddac jak bedzie za duzo a ja bede sie uśmiechac i mówic ze nie wiedzialam ze to ponad litr i wioze to na prezent:))

pozdr

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...