Skocz do zawartości

jak wypelniac elektronicznie DS-156


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, jutro mam rozmowe a dalej mam watpliowosci czy dobrze wypelnilem wniosek.Zrobilem to tak ze wypelnilem po polsku bez znaków polskich, tam gdzie nie dawalem odpowiedzi wpisywalem brak lub nie dotyczy, tam gdzie kto bedzie sponsorowal moj wyjazd wpisalem rodzice,tam gdzie ile chce tam byc wpisalem 3 miesiace czy mam te odpowiedzi wpisac po ang kolejno parents,3 months????prosze o szybka odpowiedz, aha a ten dodatkowy formularz dla mezczyzn drukuje i wypelniam recznie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

jeśli chodzi o wniosek wypełniamy po polsku bez znaków polskich.. 3 miesiące .. to 3 miesiace. a wniosek dla mężczyzn wypełniasz ręcznie..tam gdzie brak odpowiedzi wpisz nie dotycz.. 1 i 2 strona na jednej kartce...

i głow do góry .. jest ok..

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem !!!rozmowa trwala jakies 40 sekund, pytala sie tylko co robi moj kuzyn w USA,nie chciala zadnych wykazow bankowych itd.Aha tam gdzie jest pole szkola musicie tez wpisac numer tel i czy zaocznie czy dziennie sie uczycie i ktory rok i kiedy ja konczycie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...