Skocz do zawartości

Nowe Ofiary Iec Uwaga Trzymajcie Sie Z Daleka Od Kanady


cazrny31

Rekomendowane odpowiedzi

czarny31 bardzo tendencyjnie napisales na temat kanady.To jest Twoja subiektywna opinia. Pamietaj ze kazdy jest inny i ma

inne wymagania dotyczace kraju w ktorym sie przebywa.Widzisz ja mieszkajac w Kanadzie jakis czas temu, poznalem ludzi bardzo szczesliwych, spelnionych, ktorzy z powodzeniem prowadza biznesy budowlane czy transportowe bardzo dobrze zarabiaja i nie zamienili by tego na zaden inny kraj. Sa rowniez ludzie ktorym sie totalnie nie powiodlo i wszystko probuja zwalic na kraj ktory ich przyjal.Smiesza mnie opinie czasem jak ktos pisze np. na forum uk ze anglia juz sie dawno skonczyla i nie oplaca sie juz przyjezdzac, tylko norwegia! itp.Tylko co robi milion polakow w uk ktorzy chca zostac na stale i posciagali rodziny(i jest ich wiecej niz polakow w kanadzie).Widzisz ja zwiedzilem NYC,Boston,Philadelfie,Washington i mialem okazje zobaczyc jak zyje moja rodzina w Detroit i powiem Ci ze Kanada przy stanach jest dla mnie rajem, ale nie napisze nigdy nie przyjezdzajcie do Usa bo tu jest kryzys,brud, slamsy i bezrobocie.Dlaczego ? Bo kazdy jest ogromna indywidualnoscia, jest inny i kieruje sie bardzo roznymi kryteriami przy wyborze kraju. Przyjedzcie sami, zobaczcie , ocencie kraj ktory Was interesuje a pozniej podejmujcie decyzje.

PEACE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...