Skocz do zawartości

Paszport-Tnt


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam jeśli powtarzam czyjeś pytanie. W piątek 1 lutego miałem rozmowę w konsulacie w Krakowie na wizę B2. Wszystko poszło ok i chciałem zapytać ile czasu potrwa przesłanie paszportu do Rzeszowa i jak mam się dowiedzieć że jest gotowy do odebrania. Czy mam dzwonić do TNT za jakiś czas? Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 5 dni roboczych....

I niby mają przesłać Ci e-mail'a bądź sms'a jak już będzie do odbioru ale nie zawsze tak się zdarza chyba, albo po prostu ja miałam pecha bo nigdy żadnej wiadomości nie otrzymałam, status nie był zaaktualizowany, po prostu myślę sobie, "coś za długo z Krakowa do Kielc idzie, zadzwonię do TNT i spytam" i się okazało że paszport już dzień przed był gotowy do odebrania...:/ więc radzę dzwonić jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

A ja mam pytanie jak dlugo tnt przechowuje paszport? Na stronie konsulatu jest informacja ze do 9 dni kalendarzowych, niestety nie moge go wtedy odebrac.. Dzwonilam do tnt a tam powiedzieli mi ze moge odebrac do 7 czerwca i teraz sama juz nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość Violonczela

Pisze tak informacyjnie, bo moze sa tacy ktorzy nie wiedzą, ze do odbioru paszportu mozna kogos upowaznić (zwyczajne upowaznienie) i ta osoba wcale nie musi byc z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...