Skocz do zawartości

prezent dla pracodawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc do pracy w USA w dobrym tonie jest dać pracodawcy jakiś prezent ze swojego kraju. Ale jaki?? Myślałem o tym, żeby kupić polską wódke, podobno żubrówka robi tam furore, ale nie wiem czy to dobry pomysł. A Wy co sprezentujecie swojemu pracodawcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jedziesz po raz 1 do pracodawcy, to niekoniecznie musisz brac jakis prezent. Ja w zeszlym roku 1 raz lecialam,wzielam wodke, ale jakos tak glupio bylo dac na dzien dobry ta wodke czlowiekowi, ktorego nie znam i nie wiadomo czy np. nie jest abstynentem ;) I w koncu i tak zmienilam prace i wodke dalam ostatniego dnia szefowi z tej drugiej pracy-nalezala mu sie ;) Najlepiej spytaj sie ludzi, ktorzy byli juz o Twojego pracodawcy (jesli takich znasz),czy dawali przy 1 spotkaniu prezent,czy nie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezent mozesz dac ale jak bedziesz wracac do Polski!!przez czas jak bedziesz pracowac poznasz szefa i zobaczysz co lubi!!wiec lepiej sie wstrzymaj!!radze dac pod koniec pobytu!!a jak trafisz w gust to badz pewna ze zaprosi Cie za rok do pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...