Skocz do zawartości

Wniosek B-2


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Jak Ci powiedziano? - to wyznaczałeś spotkanie telefonicznie? - czy ja coś źle zrobiłam...? Ja umawiałam spotkanie; zakładałac profil (krok 4) i na panelu sterowania trzeba było wybrać link "wyznacz spotkanie" no i potem po kolei.., czyli nr paszportu, opłaty, DS-160... itd..

Czy ja gdzieś musze jeszcze dzwonić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobrze zrobiłaś jak masz ustaloną datę i godzinę :).... ja umawiałem się przez skype....profil tylko założyłem a wszystko inne typu rodzaj wizy, data , miejsce spotkania czy dodanie członka rodziny zrobiłem (zrobił pan konsultant) przez skype.... a po chwili wszystko ładnie było uzupełnione na profilu....

powiedziano tzn... ze od 1 marca mogłem nawet na 2 czy tam 3 marca zaraz mieć wizytę , że czas jest 1-2 dni do spotkania a nie 8 jak ja miałem:/ bo wolałem szybciej i mieć po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

do dobrze..,bo już się martwiłam.. :)

Termin mam wydrukowany (i inne) więc wszystko, wg mnie, jest ok.

A widzisz, jak ja wybierałam datę, to było dostępne od 11 marca ale godziny mi nie odpowiadały..

Jeszcze za bardzo nie rozumiem o co tu chodzi z tym miejscem odbioru dokumentów? (nie było tam możliwości wpisania tego miejsca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już nie ma dhl jak kiedyś że do domu przynosili... wybierz sobie miejscowość do której masz najbliżej i po prostu sama tam odbierasz...z dowodem (na kartce którą dostałem z konsulatu pisze że mogą chcieć potwierdzenie spotkania zobaczyć ale wątpię...czyli najwyżej drukniesz sobie 2)...

A to może dalej tyle dni się czeka a Pan konsultant nie był doinformowany może hehe... jak nie umiesz zaznaczyć miejsca odbioru to przez skype sobie to zrób i uzupełnią Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...