Skocz do zawartości

Problem Z Wiza!help...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od kilku dni szukam informacji na ten temat, dzwonię po ambasadach, ale witają mnie same automaty...

Chcę wyjechać w te wakacje do pracy, którą sobie znalazłam, zostaje mi tylko problem z wiza...

Muszę dostać wizę J-1, chciałam skorzystać z programu W&T, ale jest on przeznaczony dla studentów z zaliczonym pierwszym rokiem..

Studiuję za granicą, nie mam pewności czy zalicze pierwszy rok. Na dzień dzisiajszy mogę im okazac papier zaświadczajacy, że jestem studentką, ale boję się, że jak nie zdam, to teoretycznie nie wywiążę się z umowy z biurem pośredniczącym...

Czy ktoś był w takiej sytuacji? Proszę powiedzcie mi co mam robić, bo już zgłupiałam, nie wiem czy muszę BYC studentką, czy UKONCZYC rok?

Jeśli nie zdam faktycznie, czy jest jakiś inny sposób żeby dostać pozwolenie na pracę na 4 miesiące?

Będę wdzieczna za wszelką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam wszędzie gdzie tylko się dało..Jest warunek "Have successfully completed at least one semester or equivalent of post-secondary academic study", ale myślę sobie, że moze jeśli dam im zaświadczenie, że studiuję, i będę faktycznie studentką podczas rozmowy z konsulem, to kto będzie sprawdzał moje oceny w czerwcu? Sama już nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...