Jump to content

Autentyczność Sklepów Internetowych


Wulkan

Recommended Posts

Jest taka za zasada, że jak coś wygląda za dobrze to jest podejrzane. Jeden rzut oka na stronę i ja bym tam zakupów nie zrobił. Dlaczego? Bo dużo kupuję online i strona musi wyglądać dobrze, być aktualna, a największy wykrzyknik to akceptacja WU i Bank of China.

A co to ma wspólnego z USA? :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Ci napisałem, że ja bym tam nie kupował. Nie podałbym im numeru karty, żeby uściślić. Możesz użyć WU, ale jest szansa, że nie zobaczysz pieniędzy ani butów, lub buty będą prawie jak orginał lub dostaniesz buty i wszystko będzie tip top.

Link to comment
Share on other sites

Jak z nimi mejlowałem to normalnie mi napisali: the shoes are high quality copies.

Więc myślę, że towar wyślą. Dawali jakieś numerki i link do strony na której mogę transakcje posprawdzać, że niby są wiarygodni.

Link to comment
Share on other sites

High quality copies to oznacza podróby, więc... Pewnie Ci wyślą, bo już wiesz czemu cena jest niska, ale ten topic jest off topic.

Sam miałem sytację następującą ostatnio. MSRP plecaka w USA $125, ebay ale z wysyłka z Chin $65, ebags.com $99. Jednak wybrałem ebags, bo kto wie co bym dostał z Chin. Nawet na pierwszy rzut oka mógłbym nie odróżnić. Może po roku by się rozpadł, może gorsze materiały. $34 więcej za spokojny sen - priceless. :)

Link to comment
Share on other sites

Co do takich sklepów to kupowałem na dealextreme.com i nie było problemów, ale oni sprzedają szajsowatą elektronikę. Fakt też, że kartą bym nie zapłacił, tylko paypal. Na pewno ciuchów bym w takim sklepie nie kupił, bo po co? Równie dobrze można kupić tanie buty w normalnym sklepie, tylko bez loga nike...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...