Skocz do zawartości

Plaza Hotel - Pytania


PawelCA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Tak więc udało się, lece w lipcy do Nowego Jorku. Chciałbym się zatrzymać w hotelu Plaza, ten w którym nagrywano " Kevina w Nowym Jorku " :P Chciałbym sie dowiedzieć co nieco więcej o tym hotelu, czy może ktoś z was tam był? Może coś opowiedzieć o tym miejscu ? Mam zamiar zatrzymać sie na 3 tygodnie w tym hotelu.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Tak więc udało się, lece w lipcy do Nowego Jorku. Chciałbym się zatrzymać w hotelu Plaza, ten w którym nagrywano " Kevina w Nowym Jorku " :P Chciałbym sie dowiedzieć co nieco więcej o tym hotelu, czy może ktoś z was tam był? Może coś opowiedzieć o tym miejscu ? Mam zamiar zatrzymać sie na 3 tygodnie w tym hotelu.. Pozdrawiam

Mają fajne śniadania, choć jak pamiętam płatne dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że hotel nie nalezy do najtanszych :)/>

Kwestia gustu, sam pewnie bym nie zapłacił z własnej kieszeni ale często człowiek jest zapraszany na sympozjum, wykłady czy konferencje i płacący jest ktoś inny. Hotel fajny ale troche w takim "starym" stylu... mnie zdziwily te płatne dodatkowo śniadania ... jak za pokój płaci się 1000 USD to te śniadania powinny byc w cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...