Jump to content

Pływanie Z Delfinami Na Florydzie


ii-moonflower

Recommended Posts

Zapraszamy chętnych na wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych, na Key West, na niezwykłą przygodę jaką jest pływanie z delfinami żyjącymi na wolnosci.

2 terminy do wyboru: 3 - 10 sierpnia i 12 - 19 sierpnia 2013

W programie 7-dniowego pobytu 5 dni na katamaranie, obserwacja dziko żyjących delfinów i pływanie z nimi w bezpiecznych warunkach, w płytkim ciepłym morzu, pod okiem doświadczonego kapitana i przewodnika.

Podczas codziennych rejsów odwiedzimy najpiękniejsze miejsca akwenu otaczającego Florida Keys, przybijemy do brzegów bezludnej wyspy porośniętej mangrowcami, zrobimy niejeden podwodny spacer z maską, rurką i w płetwach przyglądając się rafie koralowej i zamieszkującym ją kolorowym rybom, usiądziemy na białym piaszczystym dnie pośrodku szmaragdowego morza, które na całych połaciach jest tak płytkie, że siedząc na dnie można sięgnąć brodą ponad jego taflę i zatapiać wzrok w rajskim krajobrazie aż po horyzont. Będziemy też tnąć szmaragdowe fale kołysząc się na pokładzie w rytm „muzyki z południa“ i mimochodem będziemy się opalać.

Poza tym:

just fun & going with the flow. Plaża, zwiedzanie miasta, najpiękniejsze zachody słońca, wspólne gotowanie, rozmowy i zabawa.

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich wyjazdów:

http://ii-moonflower...ventureFlorida/

Jest to wyjazd prywatny, w kameralnej grupie (tylko 5 miejsc na katamaranie)

Zgłoszenia do 20 kwietnia.

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc:

Kinga Mielnik

ii.moonflower@gmail.com

+48605839638

See you on board!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...