Skocz do zawartości

Waw-Ams-Jfk Info


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan; dotyczacych lotu przez Amsterdam ( linie lotnicze KLM):

- Czy na okeciu dostane od razu bilet do JFK ?

- Bagaz odbieram dopiero na JFK?

- wiem ze do USA nie wolno wwozic jedzenia, ale chcialabym na lotnisku AMS kupic jakies slodycze, sery , alko czy moga; sie do tego przyczepic?

- jak latalam LOT-em to dostawalam I-94 czy w KLM-ie tez dostane ?

- o lotnisku w Amsterdamie czytalam pozytywne opinie i ze jest dobrze oznaczone ale czy ktos; lecial ta trasa? czy od wyladowania dlugo czasu zajelo przejscie na gate do JFk ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak na lotnisku Chopina dostaniesz od razu boarding na lot na JFK

- Bagaz dopiero odbierasz na JFK

- wszystko kupione na bezclowce mozesz wwiezc bez problemu w tym slodycze, sery itd.

- nie dostaniesz w samolocie i-94 - z AMS do USA prawdopodobnine polecisz code- share-em, czyli linami Delta, a tam nie rozdaja juz I-94..znajdziesz je na lotnisku w specjalnie oznaczonych stanowiskach lub wcale, gdyz rezygnuja z fizycznych karteczek (poczytaj swiezy watek na forum o tym)

- Jest to najprostsze i najlepej oznaczone lotnisko tranzytowe w EU...kropka!..:)

Przygotuj sie jeszcze na krotka rozmowe w gate w AMS z tzw. security - czyli po co lecisz, do kogo na jak dlugo...czyli to samo co czeka Cie na JFK przy odprawie imigracyjnej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przelatywałem przez Amsterdam i potwierdzam że ładniejszego portu lotniczego nie widziałem czyściutko i tak jakoś inaczej po niderlandzku nawet te stoiska z serem czy toalety z klimatem .Miło i bezproblemowo .KLM też czyściutki i jedzenie ok .Myślałem że Lufthanza to klasa ale widać może być lepiej .A na pokładzie dawali 10 euro zniżki na zakupy podczas lotu z okazji abdykacji królowej Beatrycze na rzecz syna .

Zresztą popatrzcie na to foto jaki kapelusz ? takie same smaczki na lotnisku.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/krolowa-beatrycze-abdykuje-holandia-dostanie-pierwszego-od-ponad-wieku-krola,302928.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.uscis.gov...000082ca60aRCRD jesli dobrze zrozumialam to maja wycofac I-94 do 21 maja.... ja lece 11 maja i może sie okazać że będę potrzebowała.... Jak leciałam LOT-em to dostawam I-94 w samolocie a pozniej szlam do tej największej kolejki :) wiec teraz jak nie dostane tego druku w samolocie to gdzie on sie znajduje na lotnisku ? bo rozumiem ze musze miec wypełniony zanim ustawie sie na rozmowe ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...