Skocz do zawartości

Prosze pomozcie - licencjat a wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Za pare dni jade po wize J1 Jestem na 3 roku licencjata Oczywiscie w biurze mowia ze wszystko bedzie dobrze ale jakos im nie wierze W indeksie nie mam napisane ilo letnia jest szkola Nie wiem co mam zrobic bo szkola wystawila mi zaswiadczenie o tym ze ucze sie do 2007roku - po tym jak sie dowiedzialam w biurze , oczywiscie po zaplaceniu kasy - ze nie moge byc na ostatnim roku i uczestniczyc w Work&Travel... No to wychodzilam zaswiadczenie z dziekanatu i mi dali Szkola jest panstwowa... I teraz nie wiem czy mam sie podpierac tym zaswiadczeniem co mi wystawila szkola na wizycie u konsula i isc w zaparte czy mam wziac papierek o obronie ktora mam na jesieni Indeks mam otwarty bo jak pisze przelozylam swoja obrone na listopad Ludzie dajcie cynk bo ja juz normalnie nie wiem co robic... :) Prosze i dziekuje Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc moja dziewczyna wlasnie byla na 3 roku licencjata i jesli masz zaswiadczenie ze bronisz sie na jesieni to spokojnie ci to wystarczy moze nawet nie ebdziesz im tego pokazywac bo czasem nawet indeksu nie biora w rtece ZASWIADCZENIE O PRZLOZENIU OBRONY I INDEKS SPOKOJNIE CI WYSTARCZA!!! znam 3 osoby w podobnej sytuacji i bylo ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...