Skocz do zawartości

Błąd Ambasady W Warszawie? 2 Pakiet Informacyjny Bez 1


angieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałam pierwszy pakiet informacyjny z warszawskiej ambasady. Ku zaskoczeniu, wydaje się on być kolejnym -drugim pakietem, a nie otrzymałam jeszcze pierwszego (tego z IV/F04 i DS-230). Pakiet, który otrzymałam wczoraj zawiera DS-156, DS-156k i instrukcje jak uiścić opłatę wizową, umówić się na spotkanie z konsulem itp.

Jestem trochę zdezorientowana bo nie jestem pewna, czy proces został zmieniony czy wysłano mi pakiet 2 przez pomyłkę kiedy powinniśmy otrzymać pakiet 1 z formularzem listy kontrolnej IV i DS-230. Myślę, że jest to błąd Ambasady, ale chcę sprawdzić czy ktoś miał podobny problem.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pomysły i sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, rzeczywiscie powinnas najpierw dostac checklist i ds230, ale nie przywiazuj do tego zbyt duzej wagi i rob swoje. Tzn wyslij im checklist i ds230, jesli jeszcze tego nie zrobilas. A potem oplac wize i umawiaj sie na rozmowe, najlepiej on line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, rzeczywiscie powinnas najpierw dostac checklist i ds230, ale nie przywiazuj do tego zbyt duzej wagi i rob swoje. Tzn wyslij im checklist i ds230, jesli jeszcze tego nie zrobilas. A potem oplac wize i umawiaj sie na rozmowe, najlepiej on line.

Dzięki Freja! Taz myślę, żeby kontynować i wysłać im checklist o ds230. Na wszelki wypadek jeszcze do nich dzisiaj przedzwonie. Najciekawsze, że już zapłaciłam za wizę i miałam mozliwość, żeby umowić spotkanie z konsulem bez wcześniejszego wyslania ds230 i checklist. Czytałam, że to niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję, gdyby przytrafiło się to komuś jeszcze: Dzwoniłam dzisiaj do Ambasady i powiedziano mi, że najlepiej, żebym nie czekała już na pierwszą paczkę, ale ściągnęła formularze z internetu i wysłała jak najszybciej. Czasem im się to zdarza, ale na szczęście nie trzeba nic odkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...