Skocz do zawartości

Praca w Buch Gardens Williamsburg


JIM

Rekomendowane odpowiedzi

Stawki od 6.40-7.40 $/H. Niepocieszajacy jest fakt, ze masz maly wplyw na upatrzona przez ciebie pozycje, jest to uzaleznione od biezacych potrzeb parków (BG i Water Country) i losowane przez komputer. Na poczatku sezonu (czerwiec) sporo osob trafia do food service'u (7.40$/h) i to jest chyba najlepsza pozycja, dobrze platna i liczba godzin wysoka (do 80h/tydzien) bo nieuzalezniona od pogody, Amerykanie jedza duzo :) Operatorzy rajdow maja 6.40$/h i tez godziny. Ratownicy 6.40$/h i jesli pada musza jechac do domu ;( To tak z grubsza, generalnie wiecej jest osób zadowolonych.

Polecalbym sprzatenie na rano (tkz ranne grounds'y) zaczynaja o 5 rano do 11rano, pozniej moga dorabiac gdzie sie tylko da (da sie) za 7.40$/h, zawsze maja 80h/tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej opłaca się dostać do BG jak najszybciej by mieć jak największy wybór już na miejscu zdecydować co najbardziej odpowiada, ja lece tam 10.06 na miejscu planuje być 11/12.06 więc wybor pracy powinienem jakiś tam mieć gożej jak ktoś leci podkoniec czerwca wtedy jest niekolorowo i trzeba brać co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miniganie! Ja wiem ze ty z Darem zajmiecie lepsze miejsca ;o) ale co ja poradze ze dopiero dojedziemy do was na koniec czerwca ;o) Nam to sie sesja jescze nie zaczela :))

A Witku czy na poranne sprzatnie m0zna sie zalapac jak pozno bede w Willamie czy juz bedzie to jakos rozchwycone ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspomnialem, bedzie to uzaleznione od potrzeb, ale mozna szepnac osobie was zatrudniajacej, ze chcielibyscie robic to i to albo ze nie mozecie pracowac na sloncu. Zapomnialem, ze sa jeszcze groundsy nocne, zaczynaja o polnocy i sprzataja pomieszczenia do 8 rano, stawka 7.80$/h. Mozliwosc dorobienia w roznych miejscach w parku i poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miniganie! Ja wiem ze ty z Darem zajmiecie lepsze miejsca ;o) ale co ja poradze ze dopiero dojedziemy do was na koniec czerwca ;o) Nam to sie sesja jescze nie zaczela :))

A Witku czy na poranne sprzatnie m0zna sie zalapac jak pozno bede w Willamie czy juz bedzie to jakos rozchwycone  ???

jestes pewnie z polibudy jak ci się sesja jeszcze niezaczeł? mi też sesja się jeszcze nie zaczeła dopiero za połtora tygodnia startuje ale ja sobie wszyskie examiny pozaliczałem, no może poza jednym ostatnim najtrudniejszym ktory mnie dzis z fizyki czeka , pewnie go obleje:) no ale co tam i tak udało mi się wszysko inne zaliczyć przed czasem, a co do roboty ja i tak będę starał się szukać gdzies poza BG roboty a w BG bede tylko pracować by odbimbać iminimum więc ja napwno Ci nie zabiore dobrej pracy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JIMie

e tam przecież my nie mamy monopolu jak przyjedziemy a będą potrzebować ludzi na food service to tam pójdziemy jak gdzie indziej to też płakać nie będe, zresztą tak jak WITEK napisał to zależy od aktualnych potrzeb

poza tym wydaje mi się, że wiem co czujesz bo mój brat przyjedzie dopiero 30 czerwca i też ma dylemat jak to będzie...zobaczymy

apropo sesji to u mnie zaczyna się chyba 16 czyli w dniu, w którym wyjeżdżam, a 15 ostatni exam i nawet nie będe wiedział czy go zaliczyłem

mam też pytanko- gdzie trzeba się zgłosić po przyjeździe, do IHV, czy gdzieś indziej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Daro ze twoj brat ma dylemat bo ja z nim jade :)) hehe

Witku wiem ze prace zaczyna sie po przylocie dopiero po testach narkotykowych ale po jakim czasie ?? I czy takie prace jak operator kolejki np wymagaja przygotowania przez jakis czas - przez jaki i czy ten czas juz jest zaliczany do pracy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec to gorący okres i potrzeba rąk do pracy więc staraja się "egzaminować" szybko, byly przypadki ze ludzie zaczynali prace jeszcze przed wynikami testów narkotykowych. Z reguly okres oczekiwania na rozpoczecie pracy nie przekracza 5-7 dni od przyjazdu. Znakomita wiekszosc pozycji (jesli nie wszystkie) podlega drug testom. Do zobaczenia w W-burgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...