Skocz do zawartości

Furą Przez Usa/od Połowy Września Do Drugiej Połowy Paździka


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Wraz z kumplem planujemy ambitną podróż furą przez USA. Zaczynamy z okolic NY i jedziemy na zachód. Ogólnie nastawiamy się głównie na porządne zwiedzenie zachodu (california, parki narodowe) Kierujemy się do Californii zahaczając między innymi o Chicago, Aspen i wiele, wiele innych miejsc (ogólnie górą USA). W planach naprawdę bardzo wiele ciekawych i pięknych miejsc. W drodze powrotnej chcemy wracać południem / środkiem USA kierując się do NY. TO tak z grubsza. Takiego czegoś lecąc samolotem w tamte strony na pewno nie zobaczycie.
Plan jest ambitny. My tak czy siak jedziemy, jednak szukamy 1 bądź 2 osób do wspólnej podróży (wiadomo, że chodzi o obniżenie kosztów). Szukamy osób przyjaznych i nastawionych na zwiedzanie i niezły trip.
Wiem, że ciężko będzie kogokolwiek znaleźć bo przeszkodą jest termin i koszty, jednak jakby komuś odpowiadały te warunki dajcie znać ;p najlepiej na maila.

Więc termin jak wspomniałem w temacie to od 16/17 września a powrót koło 22/23 października (24go mamy wylot do PL), a koszt szacujemy na około 3000 $ / os

Po takim zwiedzaniu już do USA nie będziecie w sumie musieli jechać bo większość zobaczycie ;p No prócz Alaski, Hawajów i wschodniego wybrzeża ;p ;p

Nie mam talentu do namawiania, ale jakby ktoś był zainteresowany takim tripem, i nie wydał całej kasy na ciuchy to pisać ;)

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...