Skocz do zawartości

Odmowa wizy turystycznej a J1


Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar ubiegac sie o wize turystyczna, realnie patrzac na sprawe nie widze szans na jej otrzymanie, ale skoro to loteria to moze warto sprobowac :lol:

co jesli w przyszlym roku bede starala sie o intership, czy odmowa wydania wizy turystycznej blokuje mozliwosc otrzymania J1 (czy ogolnie innego rodzaju wizy)??

i jeszcze jedno pytanko -czy fakt ze rok temu bylam na W&T moze mi pomoc czy raczej zaszkodzic przy ubieganiu sie o turystyczna??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej rusalka!!! :o

nie wiem czy dobrze kombinuje ale po kilkunastotygodniowej lekturze obu forow moje zdanie na twen temat jest takie ze raczej powinno ci to pomoc - z prostego powodu: masz udokumentowane ze wrocilas z "ich miodem i mlekiem plynacej krainy" na stare smieci do polski...wiec jest wieksze prawdopodobienstwo ze znowu tak zrobisz :lol: ale to tylko moje konkluzje :lol:

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar ubiegac sie o wize turystyczna, realnie patrzac na sprawe nie widze szans na jej otrzymanie, ale skoro to loteria to moze warto sprobowac :lol:

co jesli w przyszlym roku bede starala sie o intership, czy odmowa wydania wizy turystycznej blokuje mozliwosc otrzymania J1 (czy ogolnie innego rodzaju wizy)??

i jeszcze jedno pytanko -czy fakt ze rok temu bylam na W&T moze mi pomoc czy raczej zaszkodzic przy ubieganiu sie o turystyczna??

pozdrawiam

Jesli chodzi o turystyczna to zawsze jest loteria. Natomiast posiadanie juz kiedys wizy i powrot w terminie zawsze bedzie przemawial na twoja korzysc. Co prawda jesli bedziesz miala odmowe B1/B2 a potem zlozysz znow podanie o J1 to mozesz jej nie dostac nawet jesli kiedy wrocilas w terminie z USA.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz mogą przypuszczaa, ?e chcesz pracowaa, ale wcale nie muszą. Zale?y od cz3owieka. Musisz miea przygotowane jakieś teksty. No a jak by3aś na work&travel to nie zdąrzy3aś pozwiedzaa i tyle. Czy to takie dziwne przy wizie turystycznej, ?e chce sie pozwiedzaa ich piekny kraj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...