Skocz do zawartości

Almatur Czy Ccusa?


xyz6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram się w przyszłym roku na program W&T z jednym z tych biur.

Początkowo lepsze wrażenie wywarło na mnie CCUSA, ale na chwilę obecną dowiedzieć się od nich czegoś konkretnego graniczy z cudem, zaś Almatur wykłada wszystko jasno, bez żadnego zbędnego kombinowania. Może macie jakieś doświadczenia z tymi biurami, które bardziej polecacie? Na tutejszym forum widnieje kilka nieprzychylnych opinii o CCUSA, zaś o Almatur pustki ;P

Z góry dziękuję za każdą opinię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Jak ja dzwoniłam do Almaturu żeby się dowiedzieć o konkretne oferty w listopadzie to pan kazal mi czekac z 10 minut przy telefonie zanim sprawdzil jakie ceny beda miec w tym roku, co sie zreszta okazaly najwyzsze sposrod biur. Po czym jak pytalam zeby mi omowil szczegoly oferty w Grand Canyon tp stwierdzil, ze bedzie to praca nad morzem! totalny brak wiedzy to az sie boje jak oni obsluguja ludzi, ja bym sie bala zaufac. Z kolei ccusa jak organizowala sotkanie na sggw w warszawie to tez nie blyszczala wiedza. No i tam jest dosc szybka rekrutacja, ponoc zapisy tylko do grudnia bo nie ma miejsc na oferty. Przy czym wcale jakiejs rewelacji w ofertach nie ma, np zadnej Kalifornii. Dzis sprawdzlam strone innego biura BTC i tam maja w miare fajne oferty a jak dzwonilam to pani opowiadala o nich szczegolowo bo sama pare razy byla w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...