Skocz do zawartości

Czat Polonijny


TheHmTh

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chcialbym sie was zapytac czy znacie i czy wogole istnieja czaty polonijne w USA ? Pozdrawiam i dziekuje z gory ! :)

;) ...zapewne chcesz poznac jakas bratnią duszę. Nie słyszałam nic o czacie..ale jeśli juz, to mogę Ci zasugerować portal zwany Polish Hearts ;) mozna sobie pogadać, porandkować z Polonią o wszystkim i o niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) ...zapewne chcesz poznac jakas bratnią duszę. Nie słyszałam nic o czacie..ale jeśli juz, to mogę Ci zasugerować portal zwany Polish Hearts ;) mozna sobie pogadać, porandkować z Polonią o wszystkim i o niczym...

Dziekuje bardzo za odpowiedz, a nie znacie moze czegos gdzie nie musze placic 50 zl ..? Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz, a nie znacie moze czegos gdzie nie musze placic 50 zl ..? Pozdrawiam ;]

Jeśli rzeczywiście szukasz kogoś do pary, to szkoda Ci na to $17? To i tak nic w porównaniu do tego jakie koszty są po tym, jak już kogoś poznasz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki nie szukałem, ale generalnie takie sprawy są płatne. Możesz poszukać na amerykańskich lub ponadnarodowych portalach i zawęzić do Polek lub miast, gdzie są ich duże skupiska.

Mhm. A znasz jakas taka stronke ? Poniewaz probowalem na omegle ale to bez celu .. Z gory dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak w sumie musisz sprecyzować jaki masz cel. Czy chodzi Ci o niezobowiązującą rozmowę czy o coś trwałego? Czy tylko sobie popisać chesz?

Mysle ze to w sumie bez znaczenia, bo gdy chat jest np anonimowy to i tak jezeli bedzie sie milo pisalo itd, to mozna wymienic sie z kontaktem. Ale juz odpisze ze chce poznac jakas mloda polke w usa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Jeśli rzeczywiście szukasz kogoś do pary, to szkoda Ci na to $17? To i tak nic w porównaniu do tego jakie koszty są po tym, jak już kogoś poznasz. ;)

to jeszcze nic... ;) ponoc i tak najdroższe sa żony ;)

Mhm. A znasz jakas taka stronke ? Poniewaz probowalem na omegle ale to bez celu .. Z gory dziekuje ;)

wiem, ze jest jeszcze taki portal, nie wiem tylko czy bezplatny, pn Badoo... Ale moze warto rozejrzec sie wokoł...,czesto szukamy czegos/kogo gdzies dalej, a nie zauwazamy fajnych ludzi bardzo blisko nas...,wiec moze warto ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...