Skocz do zawartości

Wyjazd Z Us Przez Kanade


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nasuwa mi sie na myśl pewna sprawa którą kiedys gdzies zasłyszłam odnosnie niespodzianki na jaką można natknąc sie bedąc w poblizu Niagara Falls a mianowicie ze jadąc autostradą w kierunku Kanady mozna ten zjazd na Niagara ( po stronie US) niechcacy przeoczyć a nastepnie zorientować sie że jest sie juz po stronie kanadyjskiej. Wiec czy to mozliwe aby w tamtą strony nie było odprawy paszportowej tylko informacja że przekraczamy granicę amerk-kand. ?

Więc czy ktos z Was zaszłyszał podobne historie o tym jak ktoś niechcący przekróczył granice a bedąc na nielegalu powrotu juz nie miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest na wjeździe ale może jej chodzi, że nie ma na wyjeździe. :)

tak KaeR cały czas mi chodzi o wyjazd ze stanów czy to do meksyku czy do kanady bo w druga strone chyba pytanie byłoby dość śmieszne :)

no choć nie do końca zawsze mozna znależc dziurę w murze i tam raczej odprawy paszportowej do stanów nie powinno być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna mozna, moj znajomy tak tam wjechal. Po stronie Kanadyjskiej dostal dokument o zawroceniu z Kanady. Dziwne bo nie odmowili mu wjazdu on sam nie chcial tam jechac.

Druga historia sprzed miesiaca: przy wjezdzie do Kanady znajomy mial stary paszport. Na bramce urzednik powiedzial wszystko ok, wejdz tylko do budynku, zeby Ci wize wbili. W budynku okazalo sie, ze na ten paszport nie wjedzie i zostal zawrocony.

PS. Nie zapominajmy ze przy WYJEDZIE czy to z Kanady czy z USA nie ma odprawy. Jest tylko odprawa przy wjezdzie do sasiedniego kraju,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...