Jump to content

Wyjazd Z Us Przez Kanade


Recommended Posts

Witam,

nasuwa mi sie na myśl pewna sprawa którą kiedys gdzies zasłyszłam odnosnie niespodzianki na jaką można natknąc sie bedąc w poblizu Niagara Falls a mianowicie ze jadąc autostradą w kierunku Kanady mozna ten zjazd na Niagara ( po stronie US) niechcacy przeoczyć a nastepnie zorientować sie że jest sie juz po stronie kanadyjskiej. Wiec czy to mozliwe aby w tamtą strony nie było odprawy paszportowej tylko informacja że przekraczamy granicę amerk-kand. ?

Więc czy ktos z Was zaszłyszał podobne historie o tym jak ktoś niechcący przekróczył granice a bedąc na nielegalu powrotu juz nie miał?

Link to comment
Share on other sites

Na pewno jest na wjeździe ale może jej chodzi, że nie ma na wyjeździe. :)

tak KaeR cały czas mi chodzi o wyjazd ze stanów czy to do meksyku czy do kanady bo w druga strone chyba pytanie byłoby dość śmieszne :)

no choć nie do końca zawsze mozna znależc dziurę w murze i tam raczej odprawy paszportowej do stanów nie powinno być :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mozna mozna, moj znajomy tak tam wjechal. Po stronie Kanadyjskiej dostal dokument o zawroceniu z Kanady. Dziwne bo nie odmowili mu wjazdu on sam nie chcial tam jechac.

Druga historia sprzed miesiaca: przy wjezdzie do Kanady znajomy mial stary paszport. Na bramce urzednik powiedzial wszystko ok, wejdz tylko do budynku, zeby Ci wize wbili. W budynku okazalo sie, ze na ten paszport nie wjedzie i zostal zawrocony.

PS. Nie zapominajmy ze przy WYJEDZIE czy to z Kanady czy z USA nie ma odprawy. Jest tylko odprawa przy wjezdzie do sasiedniego kraju,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...