Skocz do zawartości

Camp America - kilka malych ale waznych pytanek


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzam po raz pierwszy na camp america 20.06 czyli za tydzien ... mam kilka takich pytanek ... czy naprawde nie powinno sie brac dobrych ciuchow bo szybko sie niszcza :wink: ?? Brac lepiej torbe podrozna i plecak ... czy po prostu jeden duzy "biwakowy" plecak .... prosze jeszcze o jakies podpowiedzi w sprawie pakowania ... co brac a czego nie brac zeby potem nie zalowac ... za odpowiedzi z gory dzieki ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

tez jade z CA w poniedziałek wylot hehe :D

co do 1 pytania to ja biore wszystkie swoje "niezniszczone ciuchy" (jak to nazwałes :D ) i wcale nie mam zamiaru ich niszczyc 8) nie biore kantów, koszul itp. bo nie ma sensu moim zdaniem. co do pakowania to ja w zeszlym tygodniu zakupilem walizeczke za 200 zetka - jest [beeep]ista (podwojne zasuwane dno hehe :D ) i wszsytko mi sie miesci wlacznie z prezentami dla rodziny :)

pozdro

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam potem zasuwac przez pol stanow z torba na ramieniu :) ?? Bo chcialem troche pobuszowac po us - NY i te inne prowincjonalne miasteczka :roll: Prosze o jeszcze inne wskazowki co do rzeczy niezbednych i rzeczy zbednych ... w handbooku pisze jeszcze ze trzeba miec ze soba 4 paszportowe zdjecia ... to jest konieczne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec co do ubran to wez polowe takich ktore zniszczysz..bo ja wyrzucilam caly worek ciuchow,..byly nie od odratowania;)..wez latarke, śpiwór, no i pościel... bezwzglednie plecak..jak chcesz podrozowac z walizka?..:D

Zdjęcia nie były mi potrzebne..rozdałam je na pamiątkę znajomym...:)

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zabrac jakies ladne rzeczy, bo na imprezke tez sie zapewne wybierzecie :wink: . A za duzo rzeczy lepiej nie brac, bo na 100% kupic sobie cos fajnego na miejscu.

Latarka jak najbardziej. Trzeba rowniez pamietac o czyms przeciwko komarom i jakims robakom. No i nie zapomnijcie o czyms z Polski. Typu szal, flaga cokolwiek. Zeby prezentowac swoje barwy. Inne narodowosci maja to ze soba, a glupio zeby Polacy nie mieli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jesli jedziesz z camp America to na pewno otrzymales Parti[beeep]nts handbook, przeczytaj go dokladnie, tam jest napisane co zapakowac, co sie najlepiej przyda na campie!

Flaga Polski, szalik - jaknajbardziej porzadane! //tam o tym akurat nie pisza :(

Jesli chodzi o ladne ubrania to raczej ci sie nie przydadza, pod warunkiem, ze kupisz sobie lepsze na miejscu. Na campie nikt sie ladnie nie ubiera - no bo nie ma po co... Latwiej zniszczyc - faktycznie. Z drugiej strony mozna wziac cos na wyjscie poza camp, np w twoj "day off". czesto camp robi wypady na bowling lub tez do kina, trza miec cos na wyjscie.

To chyba na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

a tak ogolnie to co pisza w tym handbuku:) to sa [beeep]y, ja tego nei czytalem i w sumie nei wiem co tam jest:) ale nizcego mi nie brakowalo. i powaznei nei bierzcie duzo ubran, bo gwaraktuje ze kupicie tam duzo wiecej. ja pojechalem z torba co wazyla 18kg a wrocilem z druga dodatkowa co wazyla 28kg:))i rzeczywiscie jaks flaga czy szaliczek z orzelkiem sie bardzo przydaja:))wezcie troche takich koszulek w ktorych juz w Polsce byscie nei wyszli z domu, bo tam akurat do roboty beda w sam raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...