Skocz do zawartości

I-864, Affidavit Of Support


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie dot. wypełnienia druku I-864. W 2012r mój mąż sponsorował mnie na wizie CR1( w lutym 2013 miałam interview w Ambasadzie). Obecnie jestem w trakcie oczekiwania na zaakceptowanie waivera ( pisałam już tutaj na forum o mojej sytuacji).

W lutym mąż zaczął też sponsoring na moją córkę. W tej chwili dostałam prośbę o uiszczenie opłaty w wys. $88,00 oraz wypełnienie na nią formy Affidavit of Support .

Part 2 - mąż wpisuje moją córkę.

Natomiast mamy problem z Part 3. czy mój mąż ma zaznaczyć pkt. 9 (I'm sponsoring the following family members immigrating at the same time or within six months of the principal immigrant named in Part 2 above. Do not include any relative listed on a separate visa petition.) i wpisać moje imię i nazwisko czy tego pkt. nie zaznaczać a wpisać mnie tylko w Part 5 jako "spouse".

Z góry dziękuję za pomoc.

Violasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie wypełniał I-864?, pomóżcie mili ludzie!

w czesci 3 pkt 8 zaznacza "yes"

pkt 9, nie wypelnia, gdyz ta petycja jest na corke, nie na ciebie.

Wydaje mi sie, ze w momencie gdyby sponsorowal Ciebie wraz z corka, na tej jednej formie, to wtedy Ty bys byla w czesci 2 a w czesci trzeciej, w punkcie 9, wpisalby wtedy Twoja corke.

Takie jest moje zdanie. Ale moze wypowiedza sie tez inni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czesci 3 pkt 8 zaznacza "yes"

pkt 9, nie wypelnia, gdyz ta petycja jest na corke, nie na ciebie.

Wydaje mi sie, ze w momencie gdyby sponsorowal Ciebie wraz z corka, na tej jednej formie, to wtedy Ty bys byla w czesci 2 a w czesci trzeciej, w punkcie 9, wpisalby wtedy Twoja corke.

Takie jest moje zdanie. Ale moze wypowiedza sie tez inni.

Pozdrawiam

Tinki mam taki galimatias w głowie, może wiesz którą formę mam wypełnić I-864 czy I-864EZ, jak weszłam na stronę instrukcji pogubiłam się...... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...