Skocz do zawartości

Chce do USA... ale które miasto wybraa ???


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich u?ytkowników FORUM i Admina...

Mam nastepujący problem...

Chcia3bym wyjechaa indywidualnie do USA /najprawdopodobniej na studia :lol:/. To by3by mój pierwszy wyjazd, ale nie mam pojecia, które miasto w Stanach jest w miare "tanie" i bezpieczne :o.

S3ysza3em du?o opinii o New York City, ale czy bedzie mnie na to staa ??

Dlatego prosze Was o pomoc i rade... Poleacie mi miasto, w którym mo?na sobie troszke pomieszkaa, ewentualnie dorad1cie, która dzielnica NY jest ekonomiczna i w miare bezpieczna /tylko prosze, nie mówcie mi o Green Point, bo tam ferajna Polaków jest, a s3ysza3em ?e zamiast sie wspieraa to ?yją jak "pies z kotem" :? /.

Dziekuje i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie polecalbym Nowego Yorku ze wzgledu na strasznie wysokie koszty zycia. To samo dotyczy innych miast na wschodnim wybrzezu. Dla mnie najatrakcyjniejsza czescia USA jest West Coast. Z wszystkich miast jakie mialem mozliwosc zwiedzic najbardziej spodobalo mi sie San Diego (tam moglbym mieszkac :lol: ). Poza tym dobrym wyborem byloby tez San Francisco, a pod wzgledem kosztow zycia Las Vegas.

To oczywiscie tylko moje sugestie. Niestety nie wiem jak wyglada sprawa mozliwosci studiowania na poszczegolnych uczelniach. Wydaje mi sie jednak, ze studia w USA to zawsze ogromny wydatek. Tak czy inaczej zawsze pozostaje mozliwosc wyjazdu na Work&Travel, ktory ogromnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na studia to polecam Penn State University w Pensylwanii w campusie przy miasteczku State College. Piekne miejsce :lol: 35 tys mieszkanców, 40 tys studentów. Super uniwerek, piekne boiska, p3ywalnie, tysiące pubów no i sami m3odzi ludzie. Spedzi3em tam tydzien i jeszcze nigdy nie bawi3em sie lepiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...