Skocz do zawartości

Problemy Z Odnowieniem Zielonej Karty


Rolla

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies jest moj post o dokumentach ktore ja wysylalam na odnowienie GC, pisalam tez cover letter. Wszystko przeszlo bez zadnego REF i zadnych problemow.nie bylo.

Tez wysylalam kopie rachunkow medycznych, gdzie korzystalam z ubezpieczenia meza i jego nazwisko widnialo na rach, a moje jako pacjenta.

Karty kredytowe moja i meza kopiowalam na jednej kartce, zeby pokazac, ze nr rach jest ten sam. Nie wysylalam zadnych statementow dot. kart kredytowych.

A czy wy obie Joyanna i Paulina macie wspolne konto bankowe z mezami?

Ja mam tylko karte do konta, ktore bylo pierotnie mojego meza jeszcze zanim za niego wyszlam. W dokumentach przychodzacych z banku czy na wyciagach figuruje tylko imie i nazwisko meza.

(tak btw. nosimy to samo nazwisko - tzn. ja nosze nazwisko po mezu).

Tinki, a kiedy wysylalas te kopie rachunkow, to dalas wszystkie jakie mialas czy kilka (2,3) ostatnich? Bo ja mam tego chyba z 10 sztuk albo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wy obie Joyanna i Paulina macie wspolne konto bankowe z mezami?

tu jest moj post #22, jakie dokumenty zalaczylam do pakietu o odnowienie GC

http://forum.usa.info.pl/topic/21799-aos-i-kilka-pytan/

Mysle, ze wam pomoze!

pozdrawiam :D

Tak ja mam wspolne konto z mezem.co prawda czeki sa na meza,poniewaz zanim mnie do konta dopisal zamowil sporo ksiazeczek czekowych,ale pani w banku mowila,ze to nic nie szkodzi,ze moge swoje imie dopisac na czeku i nie bedzie problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joyanna, to nie masz problemu, Statementy powinny przychodzic na was dwoje, przynajmniej ja tak mialam. Ale mysle, ze jak Paulina nie ma na statemencie swojego nazwiska, to wystarcza kopie kart.

Paulina, wyslij kilka z przeciagu dwoch lat, tzn od otrzymania GC, ja chyba wyslalam szesc albo piec. TEz mialam problem, ile mam wyslac ale wyslalam jeden co cztery, piec miesiecy z okresu dwoch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statementy przychodza na nas oboje :) a co do rachunkow typu prad czy cable czy mortgage to wszystko jest na meza,wiec moge wyslac tylko karty,statement z banku,ubezapieczenia i telefon,bo od 4 lat mamy razem na ten sam rachunek,ale tez meza imie i nazwisko widnieje. No nic wysle to co mam :) dzieki tinki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statementy przychodza na nas oboje :) a co do rachunkow typu prad czy cable czy mortgage to wszystko jest na meza,wiec moge wyslac tylko karty,statement z banku,ubezapieczenia i telefon,bo od 4 lat mamy razem na ten sam rachunek,ale tez meza imie i nazwisko widnieje. No nic wysle to co mam :) dzieki tinki za pomoc :)

No ja tez wyslalam rachunek za tel gdzie mamy Family Plan, ale mnie tam fizycznie na rachunkach nie ma, rachunek jest na meza. Moze masz koperty zaadresowane na was oboje? Ja zbieralam i zalaczylam. List od przyjaciela domu, ze nasze malzenstwo nadal trwa, zdjecia z roznych imprez rodzinnych z jego rodzina. Podpieralam sie wszystkim, poniewaz jak czytalam forum to najwazniejszy byl akt wlasnosci domu, a ja nie jestem do niego dopisana.

Glowa do gory! Bedzie dobrze! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez do aktu wlasnosci mieszkania nie jestem dopisana.mam kilka kopert na nas oboje,mamy wspolne ubezpieczenie,ktore przychodzi na mnie,ale w srodku zawsze my we troje jestesmy wpisani i,mam troche takich rzeczy :) a co do tego listu to koniecznie trzeba go miec? jesli tak to kto moglby mi taki list napisac? znajoma,ktos z rodziny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez do aktu wlasnosci mieszkania nie jestem dopisana.mam kilka kopert na nas oboje,mamy wspolne ubezpieczenie,ktore przychodzi na mnie,ale w srodku zawsze my we troje jestesmy wpisani i,mam troche takich rzeczy :) a co do tego listu to koniecznie trzeba go miec? jesli tak to kto moglby mi taki list napisac? znajoma,ktos z rodziny??

Nam napisal ten list przyjaciel meza, ktory raz w tygodniu wpadal do nas posiedziec, gdy zawozil corke na trening, a ze mieszkal daleko od szkoly to sobie posiedzial u nas i po dwoch godzinach ja odbieral. Takze spokojnie, napewno masz takie osoby zaprzyjaznione z wami. Mozesz miec taki list ale nie musisz, Pamietaj.

te wszystkie inne rzeczy zalacz jak najbardziej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...