Skocz do zawartości

Ślub Na Wizie Studenckiej? Wazne!


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie, moja sytuacja wygląda następująco:

W 2010 przyjechalam do NY na wizie J-1 ( au pair ktora bylam dwa lata ), potem zmienilam status na turystyczny a aktualnie jestem na statusie studenckim ( szkola jezykowa ) . Bede brala slub z moim chlopakiem ktory jest zolnierzem w US Army ( Amerykanin ). Tutaj mam nastepujace pytania:

otoz chcemy wziasc slub cywilny koncem tego miesiaca, poniewaz w styczniu on jedzie na trening do stanu Georgia na 6 tygodni, wiec wszystkie papiery co do zielonej karty bede musiala wysylac koncem lutego/marca....co mam zrobic ze szkola? 6-tygodniowa sesja zaczyna sie 3ego stycznia ( tutaj chodzi mi tylko o koszty ) Ile czasu mam na wyslanie wszystkich dokumentow w mojej sytuacji?? Czy mam isc pogadac z dyrektorka? ROWNIEZ, paszport mi wygasa 14 lutego, tutaj czekam na certyfikat malzenstwa abym potem nie musiala paszportu wymieniac ale w stAnie NY wiaze sie to z 2miesiecnym oczekiwNiem na paszport....czy jak co, moge doslac kopie NOWEGO paszportu do emigration? Co mam robic?

Rowniez zostaje w NYC prawodpodobnie do kwietnia z pewnych wzgledow osobistych, potem dolacze do przyszlego meza na stale ( Fort Drum NY )

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...