Jump to content

Co trzeba mieć w bagażu podręcznym, co proponujecie?

Recommended Posts

obowiazkowo w podrecznym - cala kasa, karty, czeki i inne kosztownosci. obowiazkowo szczoteczka do zebow i takie kosmetyki "pierwszej potrzeby" ;-) do tego zabierz do podrecznego z 2 pary bielizny - bo jakby bagaz zgubili, to zebys mial sie w co przebrac zanim pojedziesz na shopping w wielkim miescie ;-)

no i w podrecznym elektronka typu aparat, kamera itd...

a czy zabrac duza torbe czy mala... t juz Twoj wybor - zobaczysz jak sie zmiescisz....

Hmm.. ja zawsze mam taka wode w sprayu, bo powietrze w samolocie jest takie ze sie czuje jakby mi ktos probowal robic lifting na sucho. Ksiazka i discman zwlaszcza jak sie na lot z przesiadka. Moze to nie sa rzeczy niezbedne, ale sie przydaja :)

obowiazkowo w podrecznym - cala kasa, karty, czeki i inne kosztownosci. obowiazkowo szczoteczka do zebow i takie kosmetyki "pierwszej potrzeby" ;-) do tego zabierz do podrecznego z 2 pary bielizny - bo jakby bagaz zgubili, to zebys mial sie w co przebrac zanim pojedziesz na shopping w wielkim miescie ;-)  

a czy zabrac duza torbe czy mala... t juz Twoj wybor - zobaczysz jak sie zmiescisz....

Oprocz slipkow, szczoteczke, skarpety i cos tam jeszcze zapewniaja linie lotnicze British Airways... :)

Oprocz slipkow, szczoteczke, skarpety i cos tam jeszcze zapewniaja linie lotnicze British Airways... :)

tak, ale tylko jako jedne z kilku daja ten "survivor's kit" przy stracie bagazu.... a od innych linii juz tego nie dostanie - co najwyzej zwrot kasy za najpotrzebniejsze rzeczy (mi tak LOT wyplacil $$$ po powrocie - i wyslaniu paragonow)

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...