Skocz do zawartości

Konto W Bank Of America Co Z Zamknięciem


Aniavb2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam konto w Bank of America nie mam obecnie stałego przypływu gotówki na to konto jestem W Pl, w wakacje chciałam je zamknąć przed powrotem do Polski, niestety nie udało się przez mały szczegół transakcji, która została niezaksięgowana do czasu kiedy chciałąm je zamknąć. Czy mogę miec to konto bez żadnych środków, czy pobierane będą jakies opłaty? Co radzicie, moze lepiej zadzwonić i je zamknąć czy nie robic nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Można zamknąć online (chat lub kontakt przez formularz), zaś środki z konta (lub kont checking i savings) zostaną wysłane czekiem do Polski - sprawdzane półtora roku temu.

Witam mam ten sam problem nie wiem jak zamknąć konto online, czy mogłby ktoś mnie pokierowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisane jest, że przez chat. Znajdziesz go w helpie na stronie po zalogowaniu. Sam też tak zamykałem, ale pieniądze wszystkie wybrałem a jakieś grosze przetransferowałem koledze żeby zostało dokładnie zero. Co do opłat, to zależy jakie masz warunki konta. W moim był warunek taki, że opłat nie będzie jeśli będę miał jakieś direct deposity przynajmniej raz w miesiącu. W związku z tym jeśli konto zatrzymałbym po skończeniu pracy i wyprowadzeniu się z USA, to musiałbym za nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...