Skocz do zawartości

Prawojazdy Chicago Nietypowy Problem


janokolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nie typowe pytanie otóż jestem w usa na wizie f1 mam prawojazdy TVDL które dostałem mają poniżej 21 lat. PJ jest ważne do kwietnia 2014 a ja skończyłem 21 lat 3 miesiące temu (więc powinienem je wymenić),ale do 2 tygodni dostanę numer ssn . Więc moje pytanie brzmi czy wymienić prawojazdy teraz czy po odtrzymaniu ssn ????? I czy ktoś wie czy przy wymianie z Prawajazdy TVDL na zwykłe znowu trzeba zdawać egzamin na prawko ??????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nie typowe pytanie otóż jestem w usa na wizie f1 mam prawojazdy TVDL które dostałem mają poniżej 21 lat. PJ jest ważne do kwietnia 2014 a ja skończyłem 21 lat 3 miesiące temu (więc powinienem je wymenić)

Dlaczego wymienic skoro jest wazne.

Gdzie znalazles informacje ze TVDL jest tylko do 21 roku zycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić na zwykłe o to mi chodzi. A w USA tak jest że od 18 do 21 roku życia dostaje się prawko pionowe potem trzeba zmienić i ma się na to 3 miesiące na poziome.(rzeczywiście w pierwszym poście nie napisałem szczegółowo.)

Jakas podstawa prawna?

ps. a w USA jest tak prawo jazdy to dokument stanowy a nie federalny i ile stanow tyle regulacji.

Na twoje "nietypowe" pytanie szukaj odpowiedzi w lokalnym DMV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...