Skocz do zawartości

W&t Emakopol


mazer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wraz z kolegą planujemy wyjazd do USA na W&T w tym roku. Wśród przeglądanych przez nas ofert jednymi z najlepiej prezentujących są te oferowane przez Emakopol. Przeglądałem już forum i widziałem wiele negatywnych opinii o tej firmie jednak są one trochę przestarzałe (sprzed 3-5 lat) Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenia z tą firmą i mógłby się podzielić uwagami? Oferują calkiem fajnie wyglądającą prace w Reno ale ze względu na negatywne opinie muszę przyznać że mam trochę wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Ja byłam z ta firma w tamtym roku w Reno, w tym roku też chce z nią wyjechać. Nie mogę nic złego powiedzieć Szymon jest ogarniętym gościem kontaktowym doradzi gdzie jest lepiej i masz większe szanse na fajne wakacje ( widziałam przypadki że babka nic nie jest w stanie powiedzieć nic oprócz oferty jaka ma przed sobą)

Reno jest też wiekszym miastem zaraz obok jest Sparks. odbywają się różne festyny Rodeo, Hot august night stare amerykanskie bryki, Ballon Race i motocykle. poza tym na skwerku sa puszczane filmy występy. młodzież gra w koszykówkę, bardzo dobrze rozwinieta komunikacja miejska do supermarketu mozna bez problemu dojechać. jezioro Tahoe i Piramid Virginia City. bezpośredni autobus do San Francisco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...