Skocz do zawartości

Rodzina Goszcząca


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Jest mozliwosc odbioru z lotnika, Mysle, ze na pewno takie info znajdziesz na stronce Twojej szkoly. Natomiast jesli chodzi o sponsorstwo, to na pewno bedzie musial udowodnic, iz jest w stanie zapewnic Ci mieszkanie, wyzywienie etc., potrzebne jest zaswiadczenie z banku, i z pracy dot. zarobkow. Te dokumenty dostarcza do szkoly, nie pamietam dokladnie, ale chyba musi wypelnic I-34. Gdy szkola zaakceptuje Twoja rejestracje, wystawia Ci I-20 i wszystko Ci wysyla na podany adres. W konsulacie chca widziec te dokumenty; czyli I-20, zarobki Twojego ewentualnego sponsora. Ubezpieczenie wykupujesz po przyjezdzie do szkoly, czyli na jakies 3 tygodnie przed, jest ono obowiazkowe, koszt ok. 250 dolarow, przynajmniej tam gdzie ja ide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu jeśli chodzi o pieniądze mimo że są moje to oficjalnie rodzice się będą sponsorami, a jeśli zaświadczenie z banku potwierdzi że mam aż nadto kwotę która jest potrzebna, to z pracy I tak koniecznie? W najbliższym czasie wykonam telefon do szkoły spytam o to wszystko, a jak z rodziną? W którym momencie jest ich rola i jak w świetle prawa mają się mną opiekować 12 mc-y?

jeszcze jedno pytanie, pewnie teraz mnie będziecie hejtować ale na szybko nie umiem znaleźć odpowiedzi, interview w Warszawie jest po Polsku czy po Angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Tylko zwrócę uwagę, że on chce jechać do HS, a Ty jedziesz z tego co pamiętam do ESL. Procedury mogą być, i pewnie są, trochę inne.

ano tak..,znow niedoczytalam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...