Jump to content

Spotkanie Z Konsulem A Osoby Towarzyszące


Recommended Posts

Posted

Witam, mam takie oto pytanie we wrześniu z dwójką znajomych chcemy jechać do USA zwiedzić wschodnią cześć stanów.

Wnioski wszyscy już wypełniliśmy (dodam że we wniosku wszyscy wpisaliśmy całą trójkę) teraz czekamy na zaksięgowanie wpłat i chcemy umawiać się na rozmowę z konsulem.

I teraz moje pytanie czy możemy umówić się na rozmowę razem w trójkę czy każdy z osobna? Widziałem że można dodać osobę towarzyszącą przy umawianiu się na spotkanie ale to chyba się tyczy najbliższej rodziny. Czy tak faktycznie jest? Czy można dodać osoby nie spokrewnione?

Posted

Nie muszą być osoby spokrewnione .Można umówić się razem na ten sam dzień i godzinę .

ok czyli każdy z osobna musi wybrać wszystkie osoby, w tym okienku na stronie umawiając się na spotkanie?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...